Satış ve Danışma Hattı: 0 (212) 514 26 25 Türkçe

Hakkımızda

  • 1993 yılında hizmete giren firmamız 'MODİTEX ÜNİFORMA',Siz sayın müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamız iş elbiseleri sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle sizlere iyi ürün,yüksek kalite gibi ayrıcalıklı hizmetleri sunmaktadır.Kısacası 'MARKA' anlayışı ile yola devam etmektedir.

    Dönemin ihtiyaçlarına göre değişen dünyamızda,yaşamınızın büyük bir zamanını ayırdığınız iş yerinde rahatlık ,estetikten çok gereksinim halini almıştır. İş yerinizde müşterinin göz zevkini, personelin iş güvenliğini, çalışma şartlarını ve uyumu sağlamak amacıyla 'MODİTEX ÜNİFORMA' olarak bu alanda firmanıza kurumsal bir vizyon kazandıracak kreasyonumuz beğeninize sunmaktan mutluluk duyarız.

    Moditex Üniforma olarak kaliteli üretim anlayışı ve surekliliğin devami ilkesi ile 20 Yıldır iş elbiseleri alanında yeniliklerle ve gelisen teknolojiyle adapte olarak sektördeki yerini almistir.Kuruldugu günden bu yana, marka olma anlayışından hiç ödün vermeden önce bölge ve daha sonra Türkiye'de kendini duyurmus ve bununla çıtasını hep yükseltme çabasında olmuştur.

    Üretim parkurunu günün şartlarina uygun son sistem makinelere yatırım yapıp modern atölyeler kurarak sürekli yenilenmistir ve böylece hızlı ve kaliteli hizmet vermiştir.20 yıllık tecrübe ile müşterilerimize marka üretmeye devam edeceğiz.